Stoner

Record label. Void - Stoner Doom Worship. Music chart. Doom Metal World Promo. Musician/band. More Fuzz. News and media website. Stoner Rock Memery. Just for fun.

Responsive image
YAZAR
John Edward Williams
DOSYA BOYUTU
10,11 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786058753976

PDF formatında Stoner. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Stoner kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Görünüşte gelecekle ilgili tek seçeneği Ziraat Fakültesini bitirip babasının çiftliğini devralmak olan bir gencin bambaşka yönlere giden hayatının hikâyesi herkese ilham kaynağı olacak. Çatışmalarla dolu bir evliliğe rağmen aşkı bulan ve işini aşkla yapan William Stoner'ınhayatı sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkarıyor.Özenle seçtiği kitaplarla son dönemin en dikkat çeken yayınevlerinden Koton Kitap, tüm Avrupa ülkelerinde büyük yankı uyandıran Stoner'ı, Türk okuruna sunmanın heyecanını yaşıyor. Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Fransa, Hollanda ve İsrail'de satış rekorları kıran ve New York Times'ın "iyi bir romandan daha fazlası. Mükemmel bir roman" olarak tanımladığı Stoner, Türkiye'de de okuyucusununnefesini kesecek.Koton Kitap, bu eşsiz romanın ardından okuyucuları yepyeni kitaplarla buluşturmak için arayışlarına aralık vermeden devam ediyor. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 284Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Koton Kitap 


Power Screamo Sludge Doom Sludge Metal Southern Rock Speed Heavy Speed Metal Stoner Stoner Doom Symphonic Black Stoner - United-Kingdom. Age Of The Wolf. Stoner - Costa-Rica.